1 2 3 4 5 4 5
Gastronomia
Restauracja
Ośrodek konferencyjno – wypoczynkowy „PILSKO” posiada obszerną, mogącą pomieścić 130 osób salę restauracyjną dostępną tylko dla Gości. Przestronne wnętrze, stylowo urządzone z pięknymi widokami na otaczające góry, rozpościerającymi się za oknami, tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca. Menu dostosowane do potrzeb i ewentualnych diet klienta, jak również miła obsługa sprawią, że każdy posiłek będzie przyjemnością. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie dzieci, gdyż serwujemy zmniejszone porcje żywnościowe, jak również posiadamy krzesełka do karmienia dla najmłodszych.
Śniadania podawane są od godz. 8:00 do 10:00. Obiadokolacja podawana jest od godz. 17:00 do 19:00.
Nasza Restauracja wyposażona jest w miejsce przeznaczone do tańca i zabaw, oraz sprzęt nagłaśniający i oświetlanie do prowadzenia różnego rodzaju imprez. Współpracujemy z Dj – ami, którzy w profesjonalny sposób poprowadzą każdą imprezę, nadając jej oczekiwany przez Gości klimat.

Na życzenie Naszych Gości organizujemy: (muzykę dostarcza zewnętrzna firma, kapela, zespół lub DJ)
  • dancingi,
  • imprezy okolicznościowe,
  • imprezy firmowe,
  • uroczyste bankiety,
  • Wielkanoc,
  • Boże Narodzenie,
  • oraz inne imprezy okazjonalne.
Cafe&Drink Bar
Ośrodek konferencyjno – wypoczynkowy „PILSKO” posiada niezależną Kawiarnie czynną od 12:00 do 24:00 lub ostatniego Gościa. Panująca tutaj atmosfera pozwala na odprężenie i chwile zapomnienia. Serwujemy napoje zimne, gorące, tradycyjne dania Kuchni Polskiej, oraz lody. Spędzając tu mile czas z bliskimi, bądź znajomymi możemy odpocząć i oderwać się od zgiełku codziennego życia. Nasza kawiarnia ponadto organizuje wszelkiego rodzaju, oryginalne wieczory tematyczne takie jak „Wieczór Góralski”, „Wieczór Pszczeli Cud” i inne. Oczywiście czekamy na nowe, ciekawe propozycje Naszych Gości.

Serdecznie zapraszamy.

korbielów kolonie

 

Zapewniamy transport Busem pod wyciągi narciarskie na Pilsko, w dwie strony, raz dziennie.